Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że Prezes Urzędu Regulacji Energetyki decyzją Nr DRE.WRC.4210.22.6.2019.247.XIIIzm.Ary z dnia 30 września 2019 r. zatwierdził XIIIzm Taryfę dla ciepła dla PEC Ciechanów Sp. z o.o. Zawiadamiamy, że zmieniona „Taryfa dla ciepła” obowiązywać będzie od dnia 1 listopada 2019 r. Do tego terminu obowiązuje dotychczasowa taryfa. Pełny tekst taryfy dla ciepła jest opublikowany w Biuletynie Branżowym Urzędu Regulacji Energetyki z dnia 30 września 2019 r. Nr 227

Informujemy, że od godziny 1400 wznowiliśmy dostawę ciepłej wody do osiedli “Bloki” i “Kargoszyn”

Informujemy, że w dniu 28 sierpnia 2019r. od godz. 8oo do godz. 20oo planowana jest przerwa w dostawie ciepłej wody dla osiedla "Bloki" i "Kargoszyn". Przerwa spowodowana jest koniecznością wykonania niezbędnych robót na sieci ciepłowniczej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego.

Dołożymy wszelkich starań, by czas przerwy w miarę możliwości skrócić.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na konieczność włączenia do systemu ciepłowniczego kotła WR 25/12M nr 3 po modernizacji oraz planowany remont armatury na sieci ciepłowniczej, zmuszeni jesteśmy wprowadzić przerwę w dostawie ciepłej wody w okresie od dnia 23 lipca godz. 500 do dnia 25 lipca godz. 700.

Dołożymy wszelkich starań, by czas przerwy w miarę możliwości skrócić.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Edukacja oraz troska o środowisko to priorytety odpowiedzialności społecznej dostawcy ciepła systemowego - PEC Ciechanów.

Czyste powietrze to zdrowie mieszkańców naszego miasta i lepsza jakość życia - czyli nasz wspólny interes.  

Dlatego PEC Ciechanów po raz kolejny zaangażował się w inicjatywę mającą na celu zwiększanie wiedzy mieszkańców Ciechanowa na temat ekologii i wytwarzania energii. W minioną sobotę 29 czerwca wspólnie z  Fundacją Łydynia zorganizowaliśmy na błoniach zamkowych pierwszy, miejski Dzień Rzeki Łydyni.

Pracownicy PEC Ciechanów prezentowali elementy systemu ciepłowniczego. Można było zobaczyć i dotknąć węzła cieplnego, dowiedzieć się jak zostać odbiorcą naszego ciepła i dowiedzieć się jakie mamy plany inwestycyjne i rozwojowe.

Zapewniliśmy również atrakcje dla dzieci i młodzieży. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza „Rozgrzewająca krzyżówka” z nagrodami oraz multimedialna gra Czarny Smog. Na odwiedzających nasze stoisko czekały m. in. Książeczki „Czerwony Kapturek w mieście”, kolorowanki czy koszulki od PEC Ciechanów.

Na zakończenie odbyła się też druga już edycja akcji „Zmień bojler na kaloryfer”. Tym razem rozgrzewający, taneczny trening poprowadzili członkowie Formacji Artystycznej Freak Show.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

W poniedziałek, 10 czerwca, w siedzibie PEC odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji konkursu plastycznego pn. „ Ciepło systemowe kontra niska emisja”. Przypomnijmy, że w nawiązaniu do przeprowadzonych w styczniu i lutym w ciechanowskich szkołach „Lekcji ciepła” uczniowie mieli za zadanie wykonać dowolną techniką prace plastyczne przedstawiające miejska ciepłownię widzianą oczami dzieci oraz zjawisko smogu.

W sumie wpłynęło 39 prac z pięciu szkół podstawowych, spośród których jury wyłoniło 3 nagrodzone i 10 wyróżnionych osób.

W trakcie poniedziałkowego spotkania w naszej siedzibie prezes PEC Małgorzata Niestępska oraz przewodniczący jury Adam Krzemiński, dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie wręczyli zwycięzcom konkursu nagrody rzeczowe. Uczniowie zwiedzili też Centralną Ciepłownię i zobaczyli  jak w praktyce  wygląda proces wytwarzania ciepła i energii elektrycznej.

Zarówno program Lekcje ciepła jak i podsumowujący projekt konkurs plastyczny wpisują się w działania edukacyjne Spółki, których celem jest kształtowanie u najmłodszych mieszkańców postaw proekologicznych. Warto dodać, że zwycięskie prace zostaną opublikowane w firmowym kalendarzu ściennym na rok 2020.

Nagrody dla dzieci ufundował PEC oraz Urząd Miasta Ciechanów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki decyzją Nr DRE.WRC.4210.1.11.2019.247.XIII.ARY z dnia 27 maja 2019 r. zatwierdził XIII Taryfę dla ciepła dla PEC Ciechanów Sp. z o.o. na okres 1 roku od dnia jej wprowadzenia do stosowania.

Nowa „Taryfa dla ciepła” obowiązywać będzie od dnia 1 lipca 2019 r. Do tego terminu obowiązuje dotychczasowa taryfa.

Pełny tekst taryfy dla ciepła jest opublikowany w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego poz. 6798 oraz na stronie www.pecciechanow.pl

10 kwietnia w siedzibie PEC Ciechanów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Ciepło systemowe kontra niska emisja”. Jury w składzie Adam Krzemiński, dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie- przewodniczący, Małgorzata Niestępska, prezes PEC, Marta Piecychna, przedstawicielka Urzędu Miasta Ciechanów oraz Kaja Murzyńska, pracownik PEC, przyznało w sumie 13 nagród, w tym I, II, III miejsce oraz 10 wyróżnień. Prace były oceniane pod względem samodzielności wykonania, zgodności z tematyką oraz ogólnego wrażenia estetycznego.

Poniżej lista zwycięzców:

I miejsce- Nikola Wiśniewska Szkoła Podstawowa numer 7

II miejsce- Zuzanna Kuźniewska Szkoła Podstawowa numer 7

III miejsce- Jan Suchocki- Szkoła Podstawowa numer 1.

Wyróżnienia:

Anna Filipowicz- Szkoła Podstawowa numer 4

Michał Długokęcki- Szkoła Podstawowa numer 7

Zuzanna Szymanik- Szkoła Podstawowa numer 4

Amelka Świderska- Szkoła Podstawowa numer 6

Nina Szymanik- Szkoła Podstawowa numer 4

Jakub Śmigielski- Szkoła Podstawowa numer 4

Bartosz Klicki- Szkoła podstawowa numer 4

Milena Głuszniewska- Szkoła Podstawowa numer 1

Krystian Pazyrski- Szkoła Podstawowa numer 1

Maja Zakrzewska- Szkoła Podstawowa numer 6

 

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszych Lekcjach ciepła, jak również za zaangażowanie w wykonaniu prac konkursowych.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w trakcie obchodów Dni Ciechanowa 29 czerwca 2019r. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

  1. Łyżka wieloczynnościowa dzielona wraz z instalacją hydrauliczną do ładowarki kołowej HSW 534.

      - rok zakupu urządzenia nowego: 2013 

      - producent: Huta Stalowa Wola

      - wyposażenie na specjalne zamówienie do ładowarki kołowej  534E

     - łyżka 2,6 m3, wieloczynnościowa, dzielona, z zębami

     - posiada instalację hydrauliczną

      - stan techniczny:

        a/ prawie nieużywana (przepracowała ok. 40 godzin)

        b/ sprawna technicznie

  1. Wyładowarka wagonów WW 205M.

      - rok zakupu maszyny nowej:  1988

      - producent: „Zremb” Gliwice

      - wyładowarka wagonów samojezdna szynowa

      - stan techniczny:

        a/ niesprawne sprzęgło podnoszenia pomostu

        b/ sprawny układ jezdny

        c/ olinowanie taśmociągów sprawne (wymienione w 2007 r.)

        d/ nieużywana przez ostatnie 5 lat

        e/ łączna masa urządzenia  ok. 30 ton

Szczegółowych informacji udzieli -  Mistrz ds. gospodarki paliwami i transportu tel. +48 601 518 663 lub 661 453 810

Ofertę należy złożyć lub przesłać w formie elektronicznej do Zamawiającego:

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. , ul. Tysiąclecia 18, 06 – 400 Ciechanów,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        

w terminie do dnia 15.05.2019r.